ŞİRKET PROFİLİ

Tarihimiz


Taizhou Bison Machinery Co, Ltd jeneratörler, su pompaları, motor, yüksek basınçlı yıkama, püskürtücü ve benzeri konusunda uzmanlaşmış. Üretiyoruz, tasarlıyoruz, Ar-Ge, biz OEM, biz ODM, müşterilerin istediklerini getirmek için kaynakları optimize edebiliriz.

2015 yılında sadece 500 metrekarelik fabrika ile küçük bir operasyon başlattık. İlk yılın cirosu 2 milyon ABD Dolarıdır.
2016 yılında işimiz sürekli ilerliyor,% 95 müşteri tekrar siparişi verecek. Ciro, 4.2 milyon dolara ulaştı.
2017 yılında hızlı büyüyen işimizle 2900 metrekarelik fabrikaya taşınıyoruz. Ve püskürtme serisi ürünler hakkında ünlü bir Tayvan markası olan "Balina En İyi" ile işbirliği yapıyoruz. Ürün yelpazemiz daha fazla müşteri talebini karşılayacak şekilde genişletildi. Ciro 8,5 milyon dolarda tekrar ikiye katlandı.
Şimdi 2018 başlıyor, yüksek basınçlı yıkama üretimini hedef alan yeni bir 3000 metrekarelik fabrikayı genişletiyoruz.

Şimdi Ürünlerimiz 100 Anahtar müşteri tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır ve tüm dünyada 60'tan fazla ülkede popülerdir.

about1.jpg
about2.jpg


Bizim kültürümüz

Hedefimiz: Kişisel elektrik santraliniz olmak
Vaule: Biz bir aileyiz, biz ortağız


Fabrikamız

Bison fabrikası, profesyonel üretim, Ar-Ge ve depolama alanlarıyla 6.000 metrekareyi kapladı. Bison, olgun bir üretim, kalite kontrol, tedarik zinciri yönetim sistemi ve ERP yönetim yazılımı ile sahiptir. Biz kaliteli ürün sağlamak için profesyonel bir QC ekibimiz var.