Mükemmel basınçlı yıkayıcı nasıl seç edilir?

- Feb 26, 2021-

Bu, bir sonrakiyüksek basınçlı yıkayıcıtemizlik sektörünün önemli ekipmanlarından biridir. Yüksek basınçlı bir çıkış borusundan yüksek basınçlı bir pompaya bağlı bir temizleme makinesidir. Farklı tipte yüksek basınçlı yıkayıcılar farklı özelliklere ve kullanıma sahiptir. Peki yüksek basınçlı yıkayıcı nasıl seçilir?


(1) Görünüme bakın

Ayrıntılı tasarım, kompakt yapı ve ince üretim süreci basınçlı yıkayıcının kalitesini belirleyebilir. Bizon, üretim sırasında sürekli olarak ekipman ve görünüm geliştirmiş ve kaliteyi sağlama öncülünde hacim ve ağırlığı en aza indirmiştir.


(2) Güvenlik performansı

Genellikle, yüksek basınçlı pullar benzinli, dizel veya elektrik motorları tarafından tahrik edilir. Bu nedenle, aynı zamandadizel basınçlı yıkayıcı,benzin basınçlı yıkayıcıVeelektrik basınçlı yıkayıcı. Elektrikli bir yüksek basınçlı yıkayıcı için, su iletkendir ve yüksek basınçlı su tabancasının yarattığı etki de harikadır, bu nedenle yüksek basınçlı yıkayıcının güvenlik performansı sağlanmalıdır.


(3) Doğru basınçlı yıkayıcı üreticisini seçin

Olgun teknolojiye sahip yüksek basınçlı bir yıkayıcı üreticisi seçmek çok önemlidir. Alıcılara sadece önerilen parametreleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çizimler de tasarlayabilirler. Bizon, alıcının ihtiyaçlarına göre uygun güç, ekipman boyutu, nozül tipi vb.


(4) Müşteri ihtiyacına göre seçim yapın

Kendi bütçenize ve kullanım senaryolarınıza göre seçim yapmalısınız. Bizon, farklı temizleme nesnelerine uyacak şekilde farklı kalibrelere sahip basınçlı yıkayıcı nozülleri sağlar. Ayrıca, bağlantı çubuğu da farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek uzun ve kısa olarak ayrılmıştır. Çeşitli boruların iç duvarlarını temizlemek istiyorsanız, dönen yüksek basınçlı yıkayıcı nozülleri sağlıyoruz. Birkaç yüksek basınçlı nozül vardır ve farklı yönlere püskürtebilirler.


PsiTürüStandart Aksesuarlar
1450-3600benzin, dizel, elektriklihortum, filtre, su konnektörü, tabanca, nozüller, savunmasız parça paketi


pressure washerportable pressure washer